| XtzRaulXtz a întrebat:

Cum se numeste aplicatia care iti permite sa simulezi ca mai ai un windows si sa lucrezi pe el.
De exemplu am win 10 si sa folosesc Win XP in interiorul lui. FUNDA!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XtzRaulXtz explică:

E vorba despre un joc mai vechi care il jucam pe XP mai demult pe un PC mai vechi.Si acum am unnul foarte puternic cu WIN 10 si imi merge foarte sacadat jocul...si vreau sa incerc cu programul asta. Oare o sa mearga daca fac un XP virtual?

| RAY a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Posibil ca da