| anuka122 a întrebat:

Cum se pune o poza la profil?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In stanga paginii, la editare profil, ai optiunea "selecteaza imagine profil" si alaturi, butonul Browse. Dai click pe el si iti cauti in calculator ce poza vrei, apoi salvezi profilul. In scurt timp, iti apare si poza. Nu chiar imediat. Vezi, insa, sa nu pui vreo imagine prea mare, ca nu ti-o ia.

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Dai la editare profil, apoi jos de tot scrie "Selecteaza imaginea de profil". incarci acolo poza dorita si gata!big grin

| IoanaTempah a răspuns:

Ai partea stanga a paginii editare profil dai acolo si o sa iti apara alege fisierul, dai click acolo si iti pui poza apoi dai Salveaza profilul happy

bye bye :*

| Alleksandra a răspuns:

Daca vrei sa pui aici pe TPU poza dai la "Editare profil" si jos acolo o sa vezi. O sa iti ceara o poza, iar tu trebuie sa o pui, dupa da ok. Succes kiss!

Funda?puppy dog eyes

| LigiMe99 a răspuns:

Intri in editare profil ( e dreasupa casutei de mesaje ) si dupa url blog escrie: selectati poza profil - chose file. dai acolo si selectezi o poza. Fundita?batting eyelashes

| Соlorful a răspuns:

In partea stanga dai la editare profil apoi ultimul rand de jos scrie "Alege fisierul"; dai click si alegi o poza. O sa dureze ceva pana apare avatarul la profil...asa e pe site-ul asta. sper ca te-am ajutat! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la,, editeaza profilul'', alegi,, selecteza imagine profil'' si dai rasfoieste.Alegi o poza, si da salveaza date profil.

| Andya a răspuns:

Uite-te in stanga scrie Editare profil->Dai acolhiroJos "Selecteaza imagine de profil