| Bishop a întrebat:

Cum se schimba iconita de pe blogul tumblr? Adica aia din stanga linkului.

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Daca te referi la favicon, nu se poate schimba. Daca te referi la imaginea ta de profil (aceasta apare in stanga pagini, sus) o poti schimba intri acolo unde scrie numele blogului ( langa Dashboard) si apesi pe settings in partea dreapta si apoi iti va aparea poza ta (portrait photo) si un buton pe care scrie Alegeti Fisierul, apesi si apoi iti alegi o poza.
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Am gasit, de fapt se poate schimba acel favicon pe tumblr, urmeaza instructiunile de pe acest site: http://oobly.com/......-blog_383/
Sper ca te-am ajutat

| AlexCrb a răspuns:

Se numeste Favicon. Nu cred ca se poate schimba. Poti sa incerci pe google.

| Bishop explică (pentru AlexCrb):

Pai din moment ce am pus ce am vrut eu, banuiesc ca se poate si schimba. Dar nu gasesc pe acolo pe la setari nimic de asta.

| AlexCrb a răspuns (pentru Bishop):

Nu folosesc tumblr ca sa te pot ajuta mai mult. Inseamna ca e o setare pe acolo. Cert e ca iconita aia se numeste Favicon, poti sa gasesti pe google un tutorial sau ceva ajutor in legatura cu faviconul tumblr'ului. Bafta!