| Vasvax a întrebat:

Cum se schimba rezerva la un aparat de barbierit Gillette? (neelectric)

Răspuns Câştigător
| R0MW4LD a răspuns:

Gillette comercializeaza o gama larga de aparate de barbierit neelectrice multe dintre ele avand sistemul de schimbare al rezervelor aproape identic. Ai aici un link video cu modalitatea in care o poti face la un Gillette Mach 3: http://www.youtube.com/watch?v=b65zUbw17fk
Daca aparatul tau are un sistem complet diferit te rog sa specifici modelul pe care il ai ca sa iti pot da detalii mai exacte.