| ely10 a întrebat:

Cum se scoate de pe calculator un proiect sau poze pe o imprimanta hp? dau funta. multumesc

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai driver-ul instalat la imprimanta, iar daca nu le ai pe CD poti sa le descarci de pe net de pe site-ul oficial.
Apoi intri in document sau deschizi poza si dai print sau plot(in AutoCAD se intalneste plot) sau dai comanda CTRL-P si se deschide fereastra de imprimare. Daca nu o ai setata ca default o poti seta sau derulezi bara cu imprimantele si o alegi de acolo, sigur apare daca ai instalat driver-ul.
Succes si spor la treaba!

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Trebuie întâi driverul de la imprimantă instalat

| LordColdy a răspuns:

Ctrl+p

| 0Dragos0 a răspuns:

Pai simplu dai clic dreapta pe o imagine si dai print, daca ai instalat imprimanta. si eu am una HP si asa fac