| Ashmy a întrebat:

As dori sa-mi spuneti si mie o imprimanta care scoate poze.Numai poze, speciala pentru asa ceva. Daca se poate si un pret.Multumesc! FUNDA.

2 răspunsuri:
| emanu23 a răspuns:

Salut este ceva mai mic dar nu stiu daca e buna......http://www.emag.ro/......3647B002AA

| KataZTT2 a răspuns:

Si mie imi trebuia mai demult una care sa scoate poze si mi-am cumparat pana la urma si pozele ieseau perfect clare ti le puteai face cum vrei ii o imprimanta foarte buna se numeste Cannon Pixama MP250 costa 171.79 LEI gasesti si mai ieftina si is foarte bune is expre pentru asa cevawinking Succes