| zuzuu97 a întrebat:

Cum sterg programul Picasa de tot din comp?

Răspuns Câştigător
| Criiss16 a răspuns:

Bună. Trebuie să intrii în Start, dai la Control Panel, iar apoi la Add or remove programs. O să-ţi apară o listă cu toate programele din calculatprul tău.Selectezi programul Picassa, iar în partea dreaptă a programului pune : remove, ceva de genu. Dai click pe remove, şi apoi aştepţi. S-ar putea să îţi apară câteva chestii pentru dezinstalarea programului, unde trebuie să dai next, next şi tot aşa tongue Sper că ţi-am fost de folos! =)

8 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Dai la start>control panel>add or remove programs> apoi cauti in lista picasa si dai pe change apoi il dezinstalezi si nu va mai fi in calculator ( doar daca il reinstalezi) big grin sper ca ti-am fost de ajutor

| Sofffie a răspuns:

Dai acolo unde scrie start in colt, pe urma la control panel, add or remove programs, selectezi din listele acelea picasa si dai remove.:*

| Fallen Angel a răspuns:

Din control panel la instalare aplicatii. Acolo il stergi fara probleme.

| love44katyp a răspuns:

Cum au zis ei sau:
start --> all programs --> il cauti -->pui cursorul pe el --> unistall

| aleeee a răspuns:

Start - My programs - Picasa - Uninstall

| MosCraciun a răspuns:

Control panel -> programs and features -> si cauti programu pe acolo si dai dublu click pe el si se dezinstaleaza

| Emrys a răspuns:

Intri la Control Panel si dai dublu click pe add/remove programs... Acolo cauti programul Picasa si ii dai remove. Respect!

| casiab a răspuns:

Start - control panel - add or remove programs - alegi Picasa - Uninstall sau Remove.