| zatarradontes a întrebat:

Cum stiu cand google imi trimite plata pe google addsense?
Am selectat Western Union, am depasit soldul de 70E si cum voi sti cand imi trimit plata?
Trebuie sa imi fac cont la western union sau doar cu buletinu ridic bani?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar mergi cu cartea de identitate la bancă împreună cu MCTN-ul primit de la Google.

Vei primi o înștiințare de plată în contul de AdSense și inclusiv pe email cu toate informațiile necesare.

La mine dacă luna asta aș ajunge la peste 70 euro, luna viitoare prin 23-24 i-aș primi. Durează până procesează ei datele.

Deci e posibil să-i primești la finalul lunii, dar înainte de 1 septembrie oricum. happy Sunt serioși băieții de la Google. Dacă respecți condițiile totul e ok.

Succes!