| anonim_4396 a întrebat:

Cum trimit un colet in Grecia prin posta romana sau prin atlasib?

Răspuns Câştigător
| MuñequitaLoka a răspuns:

Mergi la posta si trimiti coletul. pretul depinde de greutate si nu e foarte scump.
iar la atlasib iti recomand sa suni inainte sa mergi acolo ca sa afli daca in zona care vrei sa trimiti tu pachet este bus care merge. si din cate stiu pentru atlasib trebuie mers direct la bus, iar la posta e cu aviz de primire si se ridica de la posta. eu de exemplu am trimis in chile o cutie de circa un kg si a fost livrat direct acasa (l-am trimis prin posta romana)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna la Posta Romana sau la Atlassib.

| Tavy100 a răspuns:

La posta romana, parerea mea...

| Bradster a răspuns:

Dhl