| anonim_4396 a întrebat:

cat ma costa sa trimit un colet de 500grame prin posta romana pana in costanta? eu sunt din Bucuresti. funda!(VREAU SA TRIMIT PRIN POSTA ROMANA)

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Poti afla de aici:
http://www.posta-romana.ro/......furi0.html

Dai click pe tipul de colet pe care il trimiti.

| drhotzu a răspuns:

Din propria experienta iti spun ca o sa fie ceva de genu 8-10 lei, dar daca ai ceva fragil de trimis nu trimite prin posta! trimite prin curier ca o sa ajunga intreg!

| yasser25 a răspuns:

A specificat omul, PRIN POSTA ROMANA! in jur de 15 lei, iar coletul ajunge intre 3 - 5 zile!

| syste754 a răspuns:

Depinde prin ce curier trimiti. oricum in jur de 15 lei

| shotys a răspuns:

Taxa pentru colet este 25lei plus 12 lei pe kg, se cantareste separat kg

| mxzmarius a răspuns:

Cu Fan Courier este 22RON.