| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad istoricul activitatii pe un calculator?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in History, apoi Show all history si iti arata tot istoricul.

| AdiSR a răspuns:

Pe calculator nu ai cum. Doar pe brownser-ul de la internet si acolo cauti History

| Fredie a răspuns:

Buna. Daca ai instalat un soft istet, de genul Everest, poti vedea destul de multe informatii detaliate despre sesiunile din Windows: ora la care a fost deschis pc ul, cat timp s a lucrat pe el, samd. Acesta este insa doar un soft utilitar despre informatiile hardware si software de pe un sistem. Pentru a afla alte detalii sau altfel spus sa spionezi o persoana care a utilizat un pc, ai nevoie de softuri dedicate pentru asa ceva. Personal, nu cunosc nici unul, insa stiu sigur ca exista si asa ceva. PS: am asistat la niste discutii cu ceva timp in urma, unde cineva povestea cum isi spiona sotia, vrand sa afle daca il inseala si cu cine. happy

| Coarna_Nina_1960 a răspuns:

Cum văd istpricul