| DonAnonymius a întrebat:

Cum vand pe okazii.ro? Daca trimit un colet la cluj cum primesc banii?

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Iti faci cont postezi anuntul
daca va cumpara cineva produsul si il trimiti prin posta acesta nu poate desface coletul pana nu da banii - ramburs

| claudiu11re a răspuns:

Prietene cand iti faci cont pe okazii iti arata acolo rguli si conditii si iti spune tot dar voi nu va e greu sa cititi

| SNOWTIGER a răspuns:

Ceau nu poti vedea dar ai adresa trimiti coletu iar celalalt om iti trimite bainii daca nu ti trimite ai adresa si poti spune politiei cu nu ai primit o suma de bani