| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar telefon samsung j700, sau display de samsung j700...are cineva?[ nu vreau site`uri sau ceva de genu`. caut doar un telefon care are vreo defectiune si ii merge display`u].

2 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Phai aici nu e site de anunturi ...incearca siteuri de anunturi aici nu-ti raspunde nimeni

| mobile a răspuns:

Salut,
Gasesti la magazingsm.ro display lcd pentru j700, http://www. magazingsm.ro/piese-telefon/display-Samsung-j700-j700v-original-rev-1.1-3327
Spor!