| romario97 a întrebat:

Salut dati-mi si mie un site sau un link cu aplicatii pentru samsung sgh-j700 ca vreau sa caut o aplicatie sa mearga sa ascult muzica in timp ce fac altceva.Ca am gasit dar nu a mers sa le instalez. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ezio4acb a răspuns:

Uite aici cel mai un site de aplicatii pentruu telefon gratis www.getjar.com, iar daca vrei si niste jocuri ori ce jocuri. ori ce tip, gratiss intra aici www.sefan.ru;-) funda:-)?

| romario97 explică (pentru Ezio4acb):

Dar zi-mi cum sa si descarc.

| romario97 explică (pentru Ezio4acb):

Site pe care mi l-ai dat poti sa descarc doar daca am net pe telefon, daca stii cum as putea sa descarc altfel te rog sa-mi zici. Tiam dat funda

| Ezio4acb a răspuns (pentru romario97):

Scuze dar n-am avut net perioada asta x(. Poti sa descarci jocuri daca ai net pe telefon, alegi jocul, dai marimea ecranului, iar jos de tooot o sa iti apara load si jar dai pe care vrei sau pe care apare telu tau si apoi gata. Oalta varianta ar fi sa le iei prin usb dar nu sunt sigur ca se vor inssstalathinking iar la getjar dai pe tipuri sau categorii alegi muzica sau ce scriie aclo si dai pe una din aplicatii apoi downlooad, dar parerea mea e sa iti bagi net pe tel cel mai bine e asa pentru ca se vor instala 100% happy

5 răspunsuri:
| utilitati a răspuns:

Uite aici cateva pareri despre telefon : http://adf.ly/51xiJ
Citeste toate comentariile si o sa vezi ce si cum...