| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste cineva detalii actualizate despre caminele private din Cluj Napoca? Ma intereseaza un camin apropiat de FSEGA am auzit de Caminul Enjoy, dar nu am gasit absolut nici o informatie online din pacate e dezastru cand vine vorba de un website... ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt din Cluj-Napoca.
De pe Internet.
Caminul Studentesc "Enjoy" este situat in cartierul Gheorgheni, in imediata apropiere a Iulius Mall, la 5 minute distanta de FSEGA. Caminul dispune de 48 de camere, oferind locuri de cazare in camere de 2, 3 si 4 paturi cu toate dotarile necesare: apa calda si termoficare, grup sanitar, oficii pentru servirea mesei complet dotate, cablu TV, internet, serviciu de paza, servicii de curatenie si in imprejurimi aflandu-se 4 terenuri de tenis. Acesta a fost renovat in totalitate in anul 2011, aflandu-se intr-o stare foarte buna.
La distanță de câteva minute, 10 minute se află un lac și un parc lângă Iulius Mall unde te poți relaxa.
Este peste drum de FSEGA, numai treci drumul. La sfârșit de iunie trebuie să faci rezervarea. Prețurile din toamnă nu s-au stabilit încă. Acum, cazare în cameră cu 3 paturi cu toate cheltuielile incluse este 500 lei.
0770-410.307 telefon.
Au cont pe Facebook.