| Cσσкiє a întrebat:

Dacă adaug o persoană în lista de mess, iar ea nu mi-a dat încă Accept, primeşte mesajele de la mine?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca da. Singura chestie la adaugarea unui id, e ca aceea persoana vede cand esti online sau nu. In rest, cred ca primeste orice mesaj de la tine. Sper sa nu ma insel. Insa nu va sti cine esti, ar trebui sa precizezi asta.

| campanario a răspuns:

Buna. Da. happyNumai sa nu uiti sa'i zici si cine esti pentru ca sa nu te blocheze (spam) si asa iti va da accept pentru a te adauga in lista ei.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Le primeste, dar ar trebui sa-i zici mai intai ca este ID-ul tau. Insa, pentru inceput, trimite mai putine pana iti da Accept.

| domdom a răspuns:

NU primeste

| zhady a răspuns:

Da primeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeste mesajele.