| berlin a întrebat:

De ce nu pot sa adaug o persoana la mine in lista de la mess?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din cauză că ai multi oamenii care nu au aceptat prietenia si de aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai id-ul gresit al acelei persoane. De asemenea, parca exista o limita de persoane pe la 1500 sau ceva asemanator.

Ori e eroare de la server, ori da-i mesaj persoanei respective si spune-i sa te adauge ea/el si asa vei primi cererea la care va trebui doar sa dai accept.

O zi placuta!

| berlin explică (pentru anonim_4396):

Nu merge nici asa sa bage cineva id meu apare o chestieyour request to add a contact has taken longer than ezpected to complecte.the operation may have succeed. please check your messenger list later

| anonim_4396 a răspuns (pentru berlin):

Este o eroare de la messenger. Nu e de la tine. Incearca sa-ti faci putina curatenie prin lista, si poate va merge sa te adauge/sa adaugi pe cineva nou.

E posibil sa mearga. De asemenea, sper sa nu fi adaugat 100 de persoane in ultimele zile ca si aici ar putea fi problema. Uneori exista un filtru de spam sa nu adaugi prea multe persoane in lista intr-un timp scurt pentru ca te blocheaza sa mai adaugi si altele.

| berlin explică (pentru anonim_4396):

I6 insi am in lista in fiecare zi da eroarea asta

| atraiptatipovestiviata a răspuns:

Cum adica nu poti? Trebuie sa iti apara un mesaj prin care iti explica de ce nu poti. Ai prea multe id-uri in lista sau id-ul introdus e gresit.

| berlin explică (pentru atraiptatipovestiviata):

Apare chestia asta your request to add a contact has taken longer than ezpected to complecte.the operation may have succeed. please check your messenger list later

| atraiptatipovestiviata a răspuns (pentru berlin):

Cred ca e o eroare de la ei. verifica intr-o ora daca ai in lista id-ul care ai vrut sa il bagi, daca nu incearca sa il bagi din nou.

Sau incearca sa bagi alt id sa vezi daca te lasa, poate e o problema totusi cu id-ul in cauza.

| berlin explică (pentru atraiptatipovestiviata):

In fiecare zi incerc si nu merge da eroarea asta

| guerrini94 a răspuns:

Am avut si eu problema asta ai incercat sa dezinstalezi messu si dupa aia sa il descarci din nou?

| PetcuAlin a răspuns:

Fiind ca ai adaugat prea multe persoane care nu ti-au dat accept sau reject ar trebui sa stergi toate acele persoane si dupa o sa mearga!