| MrFunky2 a întrebat:

Daca am 13 ani pot sa-mi fac cont de paypal si sa nu am card? Si sa am bani online si sa fac plati online fara card?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa-ti afci cont pe paypal pentru ca nu ai 18 ani impliniti.
Apoi, contul de paypal nu poate functiona daca nu este legat de un card bancar sau credit card.
Practic nu poti face nici o plata online prin sistemul Paypal fara card bancar atasat si verificat de Paypal.

| GabiLeonte2 a răspuns:

Da, dar mai bine iti faci contul pe numele parintilor, ca sa ni te trezesti cu el inchis cum s-a trezit un Youtuber din Romania

| nicoooletaaa a răspuns:

Nu. Trebuie sa fii major!
Funda?