| huideni1845 a întrebat:

Daca am cumparat ceva si vine cu FAN CURIER si nu mai vreau coletul
ce se intampla daca nu ii deschid usa?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nimic.stai linistit.

| Jipa95 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic, dar vei fi pus pe lista neagra a magazinului respectiv si a curierului, alta daca cand vrei sa mai faci o comanda, nu-ti vor mai livra.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Trebuie sa le platesti transportul

| Nelutzu01 a răspuns:

In mod normal nu se procedeaza asa. Daca nu mai primesti coletul, fara sa fi anuntat dinainte, exista doua posibilitati:fie platesti transportul, fie o sa fii descalificat de pe site-ul de pe care ai facut comanda, datorita faptului ca majoritatea magazinelor online au o baza de date cu toti clientii.