| Aly_8868 a întrebat:

Daca am dat un raspuns castigator si dupa aceea am mai primit unul care este mai bun decat cel castigator pot schimba raspunsul?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu.Am păţit şi eu aşa, acum las să treacă 3-4 zile până dau fundiţa, între timp se mai adună răspunsuri...

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu poti, insa ii poti da un mesaj privat persoanei si ii poti spune ca ii multumesti pentru raspuns si ca il consideri castigator pe al sau.

| EUSIATIT a răspuns:

Nu. de aceea trebuie sa lasi ceva timp sa primesti mai multe rasp ca sa poti sa alegi ceea ce crezi ca e bine nu te grabi

| ChibiRose a răspuns:

Nu, nu mai poti face asta.