| HabarnamJK a întrebat:

Daca am sters bluethootul de pe laptop, poate afecta wireless ul? Gen. Nu mai pot lua net

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are legatura. Daca ai dezactivat bluetooth-ul nu este nimic big grin

| dannyel86 a răspuns:

Se poate si fara Bluetooth. Cum s-a spus deja, sunt doua facilitati diferite, care vin cu drivere separate. Se poate si Bluetooth fara Wireless, nu sunt dependente una de alta. happy

| hacktek a răspuns:

Bluetoot-hul are drivere separate faţă de placa de reţea wireless.
Verifică în "Device Manager" dacă placa de reţea este instalată corespunzător. Dacă da, dă un restart şi fă o scanare de reţele Wifi. Dacă nu, reinstalează driverele originale de pe site-ul producătorului.
Dacă nu înţelegi despre ce vorbesc, va trebui să cauţi pe cineva care se pricepe, că nu poţi învăţa peste noapte.

| GeorgeCNT a răspuns:

Nu cred nu mă pricep caută pe internet pe YouTube dar nu cred cred că se va actualiza și instala singur înapoi

| HabarnamJK explică (pentru GeorgeCNT):

Nu s-a instalat la loc