| Candracara a întrebat:

Tocmai mi-am instalat un router. Cel care a venit sa mi-l instaleze mi-a spus ca mi-am sters placa wireless de pe laptop. Am windows 8, ce-as putea sa fac, se poate reinstala de pe internet? Fara ea nu imi gaseste semnalul de wifi si nu ma pot conecta

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Te poti conecta cu un cablu ca sa-ti descarci driverele de wi-fi! Simplu! Drivere pe care le iei de la producatorul laptopului!

| Candracara explică (pentru K0sti):

De unde le pot descarca? De pe internet?

| K0sti a răspuns (pentru Candracara):

Drivere pe care le iei de la producatorul laptopului! ...deci?