| Fianda90 a întrebat:

Daca am viza de flotant pe buletin in alt oras, cand schimb buletinul il pot face pe noua adresa? Fara sa mai deranjez proprietarul

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, va trebui sa mergi cu proprietarul, pentru ca acesta sa semneze ca te primeste in spatiu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu! Nu poti. Trebuie sa existe declaratia proprietarului ca te primeste in gazduire.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu. Buletinul se face pe adresa unde ai domiciliul stabil. După pui viza de flotant.