| grigor3 a întrebat:

Daca blochezi pe cineva pe telefon, adica dai la toate apelurile sa fie transmise la mesageria vocala se poate prinde ca l-ai blocat sau va crede ca ai probleme cu mesageria vocala?

2 răspunsuri:
| Mirris a răspuns:

Depinde de mentalitatea fiecaruia.Ar putea crede ca ai telefonul inchis dar in egala masura ar putea crede ca ai telefonul inchis sau ca ii respingi apelul automat.

| Andrea39 a răspuns:

Posibil.Dar e la fel de posibil sa creada ca ai telefonul inchis