| Deejay9051 a întrebat:

Daca iau antivirusul AVG de pe www.avg.com e diferit de antivirusul de pe free.avg.com, e acelasi lucru nu? adica pe www.avg.com ma pune sa il downloadez de pe www.cnet.com iar de pe free.avg.com se downloadeaza direct. Stie cineva daca e acelasi lucru? adica pe cnet e diferita versiunea antivirusului fata de free.avg.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E acelasi lucru de oriunde ai instala din cele doua servere de download numai sa nu descarci vreo versiune trial. Trebuie ales FREE AVG
Uite aici direct link de download :
http://tiny.cc/0dhcvw
Bafta!