| CyberDune28 a întrebat:

Daca imi cumpar Xbox game pass, am acces la cele 100 de jocuri?! E prin stream ca Stadia si NVIDIA NOW? E mai bun decat ele?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai acess la jocuri dar nu si la cloud gaming. Deci iti trebuie un PC sau un Xbox One/ S, Series X, Series S, in functie de ce vrei sa joci.

| virginel3 a răspuns:

Ai accesul la jocuri (poti sa le instalezi si sa le joci pe hardware-ul tau) dar odata ce se termina abonamentul, nu mai poti juca jocurile