| roby223 a întrebat:

Dacă îmi iau o cartela reincarcabila nu conteaza ce retea...pot trimite bani de pe cartela într-un cont paypal?

3 răspunsuri:
| roby223 explică:

Pai si cu jocu asta pot face bani adevarati?

| emignon a răspuns:

Bună ziua. Prin intermediul cartelei SIM ori de reâncărcare, nu se pot transfera bani pe paypal. Doar dacă puneți bani pe cardul dumneavoastră bancar, și îl înregistrați pe Paypal puteți tranfera bani în paypal și din paypal înapoi.
E necesar să aveți minim 2 euro pe card pentru a-l putea înregistra în paypal. Pentru transfer vor fi necesari alți bani.
Dar există o veste bună: și anume, banii pe care vi-i retrage Paypal pentru înregistrarea cardului, vi-i pune înapoi pe cardul dumneavoastră la aproximativ 72 de ore de la înregistrare. Mult succes!

| Denision a răspuns:

Nu,nu merge. Dacă dorești iei o cartela de reîncărcare de câți euro dorești tu și îți dau eu paypal. Daca ai un card pus la contul de paypal atunci poți să depui banii direct în contul bancar ori dacă nu ai îmi dai adresa de email și îți dau eu.