| Mikaela14 a întrebat:

Daca imi place de cineva si nu ma baga in seama deloc si l-am intrebat daca ma place si a zis ca nu ce pot sa fac ca sa se razgandeasca?

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Depinde cat de mult il vrei. Daca ti-l doresti cu adevarat, stai pe langa el, incearca sa faci tot posibilul sa ii cazi cat mai bine, sa te gaseasca simpatica,de incredere, de treaba, etc. Apropie-te incetisor de el si vei vedea ulterior daca se mai imbunatatesc sau nu lucrurile. Atentie insa, asta nu e ceva ce dureaza putin, ci mult, chiar ani de zile.

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Intreaba-l de ce nu te place sau renunta la el

| Mikaela14 explică:

Nu pot sa renunt la el pentru ca imi place de foarte tare.