| deedee_3754 a întrebat:

Ceau:* nu stiu ca sa mai fac imi place foarte mult de un baiat de mult timp... iar el nu ma baga inseama delocsad intr-o zi am mers cu el pe strand si cu ceva prietena de'a mea care se intelege foarte bine cu el si a intrebat-o :unde sunt:X nu stiu ce sa fac sa ma bage in seama plzz ajutati-ma dau fundita:Xsad

Răspuns Câştigător
| TDGMeebu a răspuns:

Pai...
I`ai id`ul de mess si incepe sa vorbesti cu el.
Daca aveti un dialog de genul...:
Tu: Ce faci?
El: Nimic (Bine)
E clar...nu vrea sa vorbeasca cu tinewinking
Dar daca zice:
El:Bine, tu?
Atunci se poata sa aiba chef de vorba.
Incearca de fiecare data cand vorbesti cu el sa cauti un subiect de discutie. Altfel discutia va fi seaca.
Invita`l iar la strand, sau sa iesiti impreuna cu prietenii la un suc etc.
Daca ajungeti sa vorbiti zilnic incearca sa faci conferinta pe mess cu o prietena de`a ta care stie ca`l placi si cu el si sa va jucati adevar sau provocare...
Iar prietena ta va pune provocari de genul: pup`o pe.(tine) pe obraz.
Iar daca va refuza.
Nu are rost sa continuati joculwinking
Sau depinde, cum vreihappy.
Poti sa ii spui unei prietene de`a ta sa vorbeasca cu el si sa-i spuna tot ce simti tu pentru el.
Poate te alegi cu o lipeala smug laughing

Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

5 răspunsuri:
| deedee_3754 explică:

Am avut id lui dar a vorbit urat cu mine de fapt spunea niste glume care m-au deranjat si i'am dat ignor pe strand se uita dupa mine :X nu stiu ce sa zic... Oricum mess pentru raspunsuriwinking:*

| roxyema a răspuns:

Pai, ori il intrebi de ce te ignora sau te bagi in seama cu el, incepe sa povestesti lucruri care i-ar atrage atentia, apropiete d el, daca nu merge chiar nu stiu c sati mai spun, sper ca te-am ajutat:*

| clauu a răspuns:

"Nu stiu ce sa fac sa ma bage in seama" rolling on the floor)
De ce nu il bagi tu pe el in seama?

| ExpLOS1OnE a răspuns:

Pai ce sa faci...sa vorbesti cu el si vezi deja! daca nu atunci lasa-l! stiu ca este greu

| dyana31 a răspuns:

Important e sa fii tu! nimic altceva happy