| anka01mada a întrebat:

Daca instalez un driver pentru bluetooth la tel nokia e 71 replica se poate strica?

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Nu exista asa ceva si sa mearga pentru ca n-are bluetooth replica si daca instalezi nu-ti detecteaza bluetoothulsi n-are ce sa se strice
si inca ceva n-ai cum instala pentru ca nu citeste niciun tip de fisier sis sau exe FUNDA?

1 răspuns:
| anka01mada explică:

Replica are bluetooth pentru ca stiu pe cineva care are replica si ba mai mult este si in romana meniul.dar am auzit k este driver de instalare bluetooth dar ca s-ar strica softul
telefonului