| lilianaa a întrebat:

am un telefon nokia e 71 si din cate mi-am dat seama ii replica.crying... as vrea sa stiu daca se poate scoate de pe ecarn bara aceea cu web alarm bluetooth etc. se poate scoate? multumesc mult :* dau fundalove struck

1 răspuns:
| bazyl a răspuns:

Nu se poate scoate treaba aia,pentru ca este o replica,am si eu unu ma folosec de el numai pentru apeluri si mesaje,nu merge netu,bluetoothu,audioplayeru nu merge sa citeasca melodii de pe card, etc, oricum la pretul cu care l-am luat e bine si asa