| elenasofia a întrebat:

Daca iti faci cont pe youtube platesti?

18 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Nu te costa nimic, si te poti conecta direct cu un cont de Gmail. Cam orice serviciu de la Google e gratuit, youtube, harti, traducere, google+. In plus, daca postezi filmulete si sunt vizualizate de multi oameni, primesti bani din publicitate.

| lpavel a răspuns:

Nu! Poti face cate vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,daca iti vei face cont pe http://www.youtube.com nu va trebui sa platesti nimic:D!

| Zatharra a răspuns:

Nu!

| Ho1 a răspuns:

Nu platesti.

| feraryyy78 a răspuns:

Nu platesti nimic, dar nu e neaparat sa ai cont pe youtube, poti sa ai cont google si te poti loga pe youtube cu contul google.

| olivikkka a răspuns:

Nu, trebuie sa ai email numai

| Myyy3 a răspuns:

Nu,contul este gratis si asa va ramane, funda?

| Diamantsacru a răspuns:

Nu,sora mea are si nu a platit

| alexmarton a răspuns:

Fa-ti Cont pe Google, asa o sa iti fie mai usor sa intelegi, vei avea cont automat pe youtube, blogspot, google + si toate ce le are google. Nici nu trebuie sa iti mai faci conturi.

| Alexbossdeboss a răspuns:

Nu si eu am cont si nu platesc

| GasBoy a răspuns:

Mai intai iti faci cont pe g-mail si apoi pe youtube si DA, DA este gratis, iti spun din propria experienta!

| gheodjgheote a răspuns:

Nu platesti nimica ie gratuit

| yAkSiiAtat a răspuns:

Nu platesti dar vei avea cont simplu ( cont free ) sau poti dona 5 euro si vei primii cont premium cu foarte multe accese

| marian35a a răspuns:

Nu mai deloc nimic, niciodata

| Colle a răspuns:

Nu,varul meu are contsi nu plateste.

| aaamaalliia a răspuns:

Am vreo 5laughing nu-mi mai stiu parolele oricum nu platesti nimic daca sa-r plati crezi ca ar mai avea cine-va cont?

| Bianka130 a răspuns:

Nu o sa platesti nimica stai linistitaa... Eu mi-am facut si nu am platit, FUNDA