| mgtow a întrebat:

Daca la servici nu iti ceri dreptul de marire salariala patronul te ia de prost? chiar daca esti in strainatate. Eu cred ca daca nu zici nimic el te mentine cu acelasi salariu

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de faptul cat esti de apreciat si de cata nevoie are patronul de tine. Daca nu are multa nevoie s-ar putea ca solicitarea de marire a salariului sa aiba ca efect si concedierea. Trebuie sa ai grija si sa ceri marirea salariului la momentul oportun. Succes si numai bine!