| Xenowork a întrebat:

Daca mi-a calcat cineva cu masina covorul care era in strada am vrean drept? happy

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

După ce vă blochezi circulatia, mai vrei drepturi (suplimentare)?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai tot dreptul să ți-l iei in casă!
Nu stiu ce cauta afara... Ai vrut sa pășești si tu, pe covorul rosu?

| Xenowork explică (pentru floresdemayo):

Ca am vrut sa il spal, si l-am lasat cateva momente la starda, am zis ca nu il calca nimeni

| floresdemayo a răspuns (pentru Xenowork):

Dacă tot ai vrut sa il speli, spală-l acum.winking
Un lucru când il scoti in strada, nu il tii nesupravegheat, măcar iti iei niste masuri de precautie.

| Ineys a răspuns:

Ce ai?