| sseby6 a întrebat:

Daca mi-a expirat programul de schimpat ip-ul (Easy Hide Ip), mai pot folosi programul sau doar daca imi reinstalez windowsu.

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Asa, si?
Care-i intrebarea?
Sau vrei sa ghicim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate, poti incerca insa sa-l dezinstalezi, sa-i stergi folderul din C:\program Files apoi sa cureti fiserele temporare si registru cu CCleaner pe care-l gasesti in variante gratis pe google.
Este important sa restartezi sistemul deupa dezinstalare si apoi cureti cu CCleaner.

| Alecsandri a răspuns:

Trebuie dezinstalat si curatat cu TuneUp. Atat, nu trebuie reinstalat windowsul.