| maryyo2000 a întrebat:

Dacă mia dat cerere de prietenie pe facebook Cum îl bag la follow dau funda

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Trebuie sa ai activata optiunea "fallow" te duci la "settings " ( setari) si dai la "fallower settings" ( urmaritori) - il gasesti in partea stranga in coloana cu notifications ( notificari), mobile( mobil) si dai la who can follow me ( cine iti poate urmarii activitatile) - everybody ( toata lumea).
Dupa ce ai facut aceste setari, automat o sa se bage la follow persoanele care iti dau cerere de prietenie dar la care nu le dai accept la cerere.
Deci, doar dupa ce faci aceste setari, cererile vechi raman doar cereri de prieteni, nu poti sa le bagi la follow