| Iulia_9015 a întrebat:

Daca o intrebare are caracter irelevant sau altceva cum fac sa vad totusi raspunsurile?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sub chenarul portocaliu bifezi "adaugă la favorite" cu condiția să nu fie ștearsă de adminul site-ului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a fost raportata si stearsa(lucru care sigur s-a intamplat, din ceea ce ai spus tu)nu mai e vizibila pe site si nu mai poti vedea raspunsurile. Dupa un timp nu va mai aparea intrebarea nici la "Intrebarile mele"winking.