| Petronela a întrebat:

Cine imi spune si mie cum pot vedea raspunsurile la o intrebare care a fost considerata refuzata deoarece avea caracter irelevant daca pot vedea cumva?:d

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Adio! Nu o mai poti vedea niciodata! Iti recomand sa nu mai pui intrebari referitoare la teme, ca vor fi sterse. Este interzis pe site asa ceva conform regulamentului impus. Cireste la "intrebari frecvente" ce este interzis si ce nu! Caracterul irelevant este ca nu interesa pe nimeni intrebarea decat pe tine si anume la scoala! Si adminii nu incurajeaza nemunca si lenea!

1 răspuns:
| VoiceWithin a răspuns:

Nu se mai poate vedea si eu am primit irelevant si nu am mai putut sa o accesez