| Dizzydizz a întrebat:

Daca primesc un colet si nu il iau de la posta platesc vreo amenda sau ceva?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu, coletul se intoarce la cine ti-l-a trimis.Chiar daca este un produs comandat, daca nu este platit merge inapoi.

| Arthur a răspuns:

Depinde dacă ai făcut comandă sau ţi-a fost trimis fără voia ta. Într-un termen oarecare este trimis înapoi celui care l-a expediat.

| Bishop a răspuns:

Nu, colentul va sta in posta cateva zile iar apoi va fi trimis inapoi la expeditor.

| 334499 a răspuns:

Dupa 10 zile coletul se intoarce inapoi la expeditor si acesta va platii o taxa ca sa ridice coletul

| qwerty a răspuns:

Daca nu il iei, coletul se va intoarce la expeditor. Nu primesti nicio amenda.

| madalinutza a răspuns:

Nu primesti amendabig grin
Daca nu il iei si trece mult timp coletul se intoarce la expeditorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti vai de kpul tau

| byby01 a răspuns:

Nu primesti nicio amenda pentru ca daca nu-l iei de la posta se returneaza dar daca mai faci o alta comanda tot la acceasi firma vei plati o taxa nu mai tin minte bine dar cam asa cevawinking