| PirgaruDavid2003 a întrebat:

Daca reinstalez window-ul, pc-ul o sa mearga mai greu? Sau mai rapid?

Răspuns Câştigător
| bbobo22 a răspuns:

Cu siguranta va merge mai repede decat un windows care a fost instalat cu mult timp inainte si care a fost folosit intens in tot acest timp.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde ce versiune de Windows instalezi, ce drivere instalezi si cum il configurezi.

| sierra1 a răspuns:

"o sa mearga mai greu? Sau mai rapid?"

decât ce, cum, când?

| aXy99 a răspuns:

La fel.
Doar daca ai virusi va functiona mai bine.

| Panamax a răspuns:

In general se misca putin mai bine.Dar acum depinde si de update-uri.Am o pocnitoare cu Win 10 care dupa ce si-a facut update-urile a devenit si mai lent decat era.Il folosesc foarte rar doar pentru un soft care a fost scris doar pentru Windows, in rest am Macbook.

| sayWhaaat a răspuns:

Mai rapid bineinteles.

| Osneros a răspuns:

Foloseste-ti putin mintea, nu doare.