| Dominicc a întrebat:

Daca sa zicem ma cazez la o pensiune sau la un hotel si platesc pentru o camera de o persoana. Si in timpul zilei sa zicem mai vine o amica pe la mine si sta cu mine in camera pana spre seara. Ar fi vreo problema? sau trebuie sa iau camera cu pat dublu? ca sunt 2 persoane

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Teoretic ar trebui sa nu fie nici o problema. In timpul zilei poti sa ai cati musafiri vrei! Cazarea este "pe noapte". Dar se pare ca vrei sa pacalesti gazda! Si cauti argumente pentru cand vei fi prins in fapt!

| onofrei89 a răspuns:

laughing Nu, nu e nici o problema, pot veni cate persoane vrei tu, nu trebuie sa platesti nimicwinking.

| oBanană a răspuns:

Salut!
Ei bine... e o problema: daca ai platit pentru o camera de o persoana, inseamna ca "incape" doar o persoana. Daca vine prietena ta trebuie sa iei camera cu pat dublu!

| Mefisto23 a răspuns:

Eheee. dar daca dormi cu prietenahee hee?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noaptea n-ai nicio sansa s-o tii cu tine in camera. Iar daca vrei sa mergi la mare nu prea ai de ce sa stai ziua in camera si noaptea pe plaja.Luati-va un cort sau o camera la o pensiune ( e max 1 milion pe noapte ) si gata.