| AnonimaA72 a întrebat:

Daca inchiriez o camera single la hotel, dar cu pat dublu, mai poate sa stea cu mine in camera inca o persoana sau trebuie o camera twin?

Răspuns Câştigător
| Daniel9988 a răspuns:

Daca inchiriezi camera este a ta, faci ce vrei in ea.Dar daca e camera single nu cred ca are pat dublu. Vrei sa iti iei si iubitelul cu tine? laughing

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrarea in hotel, cealalta persoana va trebuii sa se legitimeze, iar daca urca in camera, va trebuii sa dea buletinul la receptie si va fi tinut in receptie pana la plecare.
Poti lua o camera cu un singur pat, dar tot pentru 2 persoane vei platii.