| anytta89 a întrebat:

Daca schimb display-ul la telefon, imi mai raman mesajele vechi in telefon? mersi mult

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Mesajele raman in memorie.
numai ca schimbarea display-ului o sa te cam coste.
cam jumatate din valoarea costului telefonului.

| Dannyjj a răspuns:

Vor rămâne mesajele, nu display-ul memorează datele. Schimbă liniştit display-ul, dar ai grijă cine îl schimbă ca să nu ai surprize.

| Takocska a răspuns:

Nu memoria schimbi ca sa nu ramana ci displayul sigur ca vor ramanehappy

| mgtow a răspuns (pentru Takocska):

Mesajele nu au treaba cu memoria micro sd, si oricum mesajele raman.

| digitalgsm a răspuns:

Binenteles ca mesajele si toate datele salvate in telefon raman! Se schimba decat displayul nu se intervine asupra softului telefonului!