| Standanieldragomir55 a întrebat:

Salutare,dacă schimb display ul la telefon,mai rămân datele? Precum cont de insta,poze, conturi etc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lucrez in domeniu, nu are legatura, noi doar schimbam ecranul atât

| VoidEternal a răspuns:

E ca și cum ai schimba monitorul unui PC.

| Continchiscontsters a răspuns:

Da nu afectează cu nimic ce ai pe el salvat și doar ecranul este afectata știu de la telefonul meu asta i-am schimba ecranul de 2 ori.

| Continchiscontsters a răspuns:

Sau display cum îi zice

| Continchiscontsters a răspuns:

Pfahahahahaha rolling on the floor))rolling on the floor)) nu ma lua în Semă frate rad și eu asa

| Continchiscontsters a răspuns:

Eram prin trecere și am văzut un culturist în domeniurolling on the floor)))