| Mark_Fodor_1992 a întrebat:

Daca sterg o cerere de prietenie a aceluia care a trimis-o, el/ea va sti?

Răspuns Câştigător
| CătălinFD a răspuns:

Nu ii va veni notificare dar daca va intra la tine pe profil va vedea ca nu iti mai poate da cerere deci asta inseamna ca ai sters-o

| Mark_Fodor_1992 explică (pentru CătălinFD):

Multumesc, asta voiam sa stiu, nu, nu am sters-o, insa, ea si-a facut un cont cu numele ei si prenumele ''styles'' cred ca de la acel gay din 1 direction....oricum...multumesc big grin

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da va vedea ca iai respinso

| R0R0 a răspuns:

Pe TPU va stii.
Pe facebook nu cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook, da... de exemplu : dacă intri la Acasă, în stânga ai *Găsește prieteni * și dai acolo (este o listă cu Aplicații/Jocuri/Găsește grupuri /Găsește prieteni etc) - o să îți apară în prim plan : *Vezi cererile trimise*, nu o să îi mai apară că ți-a trimis cerere, asta dacă știe să caute așa, în altă situație, poate intra la profilul tău, atunci când ți-a dat cerere și tu nu ai șters-o, îi apărea *Cerere de prietenie trimisă*, dacă va intra din nou, o să îi apară *Adaugă*, asta după ce i-ai șters cererea, iar aici pe site când respingi o cerere, îl va anunța pe respectivul user prin mail *Ne pare rău, dar x ți-a respins cererea de prietenie *.

| BadAngel3 a răspuns:

Pe TPU da.
Pe Facebook nu.

| XD_Deny_1978 a răspuns:

Nu cred ca va sti.