| Andrei7520152 a întrebat:

Daca sterg pe cineva din yahoo messenger, ei ma pot vedea cand sunt online (pe available)?

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Da. Daca vrei sa nu te mai vada cand esti online, da-i ignore sau inainte de a-l sterge urmeaza urmatorii pasi: click dreapta pe numele lui, mergi la stealth settings, si da-i click pe "appear permanently offline to...". O zi frumoasa!

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Desigur, daca vrei sa nu te mai vada cand esti online, inainte sa-l stergi din lista seteaza sa apari invizibil mereu pentru respectivul contact.

| mgtow a răspuns:

Da in caz ca nu l-ai scos din lista ignoratiilor.

| JoeTPU a răspuns:

Da

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,da,daca ii stergi adresa de e-mail persoana\persoanele respective te vor vedea cand esti online.Aici ai doua optiuni pentru ca persoanele acelea sa nu vada cand esti pe messenger, prima este aceea de a o tine pe invizibil pe persoana respectiva sau pe persoanele care tu nu vrei sa vada cand esti online iar a doua este aceea de a ii da sau de a le da ignore persoanei\persoanelor respective.