| dannys a întrebat:

Daca sterg un mesaj trimis la o prietena prin whatsapp si ea nu a apucat sa il citeasca il mai poate vedea si citi? Sau se sterge doar la mine.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar il vede, whatsapp nu permite stergerea mesajelor de la corespondent

| GolopențaAdrian a răspuns:

Se sterge la amandoua

| dannys explică (pentru GolopențaAdrian):

Ok multam l-am sters dar nu prea cred ca se sterge si de la ea.la skype merge dar la whatsapp nu cred ca se sterge la amandoua dar fie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu s-a trimis, gen, nu apare o sagetuta acolo, s-ar putea sa se stearga si de la ea.