| crouch a întrebat:

Daca suni de pe cosmote pe frog te taxeaza ca si cum ai suna tot pe cosmote?

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Frog si Cosmote sunt una si aceeiasi. Cosmota a scos o cartela numita Frog (cu minutele mesajele si minunatiile ei). Deci e tot cosmote. Nu te ingrijorawinking. Persoana pe care vrei sa o suni e tot pe Cosmote happy Doar are o cartela cu un nume foarte simpatic happy

2 răspunsuri:
| reebexIulian a răspuns:

Bineinteles! Ele sunt retele partenere :-). Mai bine zis... una si aceeasi.
Succes la inrosit telefonul!

| MissPurple a răspuns:

Frog e acelasi lucru ca si cosmote, nu te taxeaza