| คиค a întrebat:

Daca vorbesti din reteaua Cosmote in Frog te taxeaza din minutele nationale sau din cele in retea?

Merci!

Răspuns Câştigător
| greenabstract a răspuns:

Hei :*
Eu am cartela frog.
Daca ma suna cineva din reteaua cosmote, isi consuma minutele din retea!
Deoarece Frog apartine de Cosmote!

2 răspunsuri:
| Andreea028131 a răspuns:

Eu sunt aproape sigura ca te va taxa din minutele in retea... Pt ca atunci cand suni de pe frog pe cosmote iti va lua din cele 3000 de minute in cosmote, nu din cele 75 nationale. Deci cred ca normal ar fi ca si atunci cand suni de pe cosmote in frog sa te taxeze din minutele in retea.

| delete8 a răspuns:

Salut la intrebarea ta o sa-ti raspund o sa te taxeze din minutele nationale te rog fundita