| Teo a întrebat:

Daca te lasi de fumat exista vreo sansa sa elimini nicotina depusa pe corzile vocale pentru ati reveni vocea la fel ca inainte sa fumezi? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Da, in cateva luni ti se va subtia destul de mult! Chiar daca fumezi si vrei sa ai vocea ceva mai subtire bea oua crude cu cacaohappy

5 răspunsuri:
| LoStEyEs a răspuns:

Nu sad plamanii tot asa raman. dar daca te duci la un doctor poate iti da un tratament.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca bei oua.cu coaja creata.

| Baal a răspuns:

Am avut un coleg care fuma cam 2 pachete pe zi...si s-a dus la doctor sa ii faca radiografie.nu stiu sigur.In fine, i'a gasit plamanii intacti! MOTIV: bea lapte zilnic...asa zicea el

| FreshMenthol95 a răspuns:

Am auzit ca nu se mai poate, ca nu o sa le mai ai ca inainte. Asa ne.a zis profa de muzica anul trecut.

| alexandra225 a răspuns:

Nu vocea nu-ti va reveni la normal insa daca nu mai fumezi plamanii se vor curata cu timpul